Eslem Hukuk Bürosu, İstanbul merkezli kurularak, ulusal ve uluslar arası platformlarda çalışmalarına 5 yıldır devam etmektedir. Yerli ve yabancı pek çok müvekkiline, uluslararası işlemlerde ve yerel anlamda, gerek bünyesinde bulunan hukukçular, gerekse Türkiye, Kanada, Almanya ve İran’daki çözüm ortağı olarak çalıştığı akademisyen ve müşavirler ile birlikte, uzman kadrosu, hukuk alanında edindiği mahkeme ve danışmanlık tecrübesiyle her türlü hukuki ve ticari sorunlarına çözüm getirmek için hizmet vermektedir.


     Avukatlık mesleği, sorun oluştuktan sonra çözüme yönelmekten çok, sorunların oluşmasına engel olan önleyici bir hizmet haline gelmiştir. Şirketler Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Haksız Rekabet, Marka ve Patent, Bilişim, Turizmi Göçmenlik ve Sermaye Piyasaları gibi alanlarda uzmanlaşmış bilgiye ve danışmanlığa duyulan ihtiyaç artmıştır.

     Bu çerçevede gelişmeler değerlendirilerek, en süratli ve kaliteli hizmetin verilebilmesi amacıyla gelişmeler ve değişiklikler takip edilerek, bu konuda bilgilerin güncel tutulması sağlanmakta ve büromuz uzmanlaşma yönünde devamlı olarak çalışmaktadır.
Copyright © 2013 eslemhukuk.com. Tüm Hakları Saklıdır.
Adres : Atalar Mah. Köroğlu Cad. No: 30 / 2 Kartal - İSTANBUL
Telefon : 0(216) 473 33 55
Fax : 0(216) 473 33 55
E-Mail : eslemhukuk@hotmail.com
Created By